(більше…)І хто це читає?
Усі, кого я знаю, читають «ГАЗЕТУ»!
Категорія: Відгук на книгу
-

«Утрачена честь Катаріни Блум» Гайнріх Бьолль
-

«Мигдаль» Сон Вонпхьон
(більше…)… з моїми мигдалинами щось не так. Вони не «вмикаються», коли надходить сигнал. Тому я не розумію причин плачу й сміху інших людей. Я погано уявляю, що таке радість, печаль, любов, страх. Слова на кшталт «емоція» та «емпатія» – для мене лише набір звуків.
-

«Убивця лісу» Прімі Мохамед
🌲 «Убивця лісу» — моторошна казка про сміливість, жертву та ціну істини
(більше…) -

«Наречена» Алі Гейзелвуд
Ви ніколи не задумувалися що було б, якби Белла вибрала Джейкоба?
(більше…) -

«Речі» Жорж Перек
Вирішуючи, що вибрати почитати, я нарешті дала шанс Жоржу Переку, який вже давно чекав своєї черги на полиці.
Отож, поговоримо про Речі…
(більше…) -

«Контрабас» Патрік Зюскінд
(більше…)…неможливо уявити собі одне, а саме: оркестр без контрабаса. Можна навіть сказати, що оркестр — як щось єдине — починається тільки там, де є бас. Є оркестри без першої скрипки, без трубачів, без литавр і духових, без усього. Але жодного — без баса.
-

«Донька Диму й Кісток» Лейні Тейлор
(більше…)Колись давно ангел і диявол закохалися.
Добром це не скінчилося.
-

«Коли впаде король» Марі Нігофф
🩸 «Коли впаде король» (When the King Falls) — про кохання, що не мало трапитися, і революцію, яка може початися з помилки
(більше…) -

Відгук на книгу «Те, що видно звідси» Маріана Лекі
Історія про долю, втрати, любов і маленькі дива, що трапляються навіть у найнесподіваніші моменти. Тут є особлива атмосфера — тепла, сповнена побутових деталей, які роблять її схожою на кінематографічний спогад. Читаючи перші сторінки, я відчула, як ця книга огортає своєю атмосферою, немов плед у дощовий день. Але, на жаль, з подальшим розвитком сюжету це все втратило свій магнетизм.
(більше…)
